Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

NAUKA PŁYWANIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH – GOSiR Frysztak zaprasza


Drodzy Rodzice specjalnie z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie Waszych dzieci przygotowaliśmy turnus nauki pływania od podstaw. Zapraszamy zatem wszystkie dzieci powyżej 5 roku życia. Turnus nauki pływania będzie prowadzony przez wykwalifikowanych ratowników WOPR (instruktorów nauki pływania) w krytej pływalni w Jaśle. Koszt pojedynczych zajęć to około 25 zł/ na os.( w cenie instruktor nauki pływania, bilet wstępu na basen, transport i opieka instruktora rekreacji ruchowej).

Turnus obejmował będzie 15 - 20 spotkań (raz w tygodniu) i zakończony będzie egzaminem końcowym z możliwością wyrobienia sobie karty pływackiej. Chętnych zapraszamy do zapisów w recepcji GOSiR Frysztak lub pod numerem tel. 17 27771 11
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy do 15.09.2019
---------------------------------------------------------------------------
Pływanie działa bardzo korzystnie na organizm dziecka. Warto więc korzystać z walorów tego sposobu spędzania czasu, dbając przy tym, by dziecko miało wystarczająco dużo aktywności fizycznej w ciągu danego tygodnia zwłaszcza w sezonie jesienno - zimowym. Pływanie poprawia ogólny stan zdrowia i jest sprzymierzeńcem zdrowego kręgosłupa. Modeluje sylwetkę, odciąża także mięśnie i stawy. Dbanie o narząd podporowy dziecka jest tym ważniejsze, że nieletni mnóstwo czasu spędzają przecież w szkolnych ławkach i przed komputerem. Dziecko, które często uczęszcza na basen, minimalizuje też ryzyko przyszłej otyłości i różnorakich chorób. 
Wypady na basen to okazja do hartowania i zwiększania wydolności organizmu. Warto nauczyć dziecko pływać także dla jego przyszłego bezpieczeństwa przebywania w obszarach, na których znajduje się morze, rzeka czy jezioro. Nigdy nie wiadomo, kiedy taka umiejętność przyda się naszej latorośli i czy kiedyś w przyszłości zdolność utrzymywania się na powierzchni wody nie uratuje mu życia.
Koordynatorem wyjazdów będzie instruktor GOSiR Frysztak Pani Bernadeta Ziarnik. 

Zapraszamy
Dyrektor GOSiR Frystzak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM