Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

COViD – 19 .... ROLKOWisłok, – spełniamy warunki – zapraszamySzanowni zawodnicy RolkoWisłok 2020, 
powiat strzyżowski , a tym samym gmina Frysztak i gmina Wiśniowa na dzień dzisiejszy (09.10.2020 r.)  są w strefie żółtej dlatego bez większych problemów spełnimy wszystkie warunki zapobiegające rozprzestrzenianiu się COViD-19  podczas zawodów nartorolkowych „RolkoWisłok – bieg wzdłuż podkarpackiej rzeki.  Zapewnimy wszystkim zawodnikom całkowite bezpieczeństwo epidemiologiczne umożliwiające jednocześnie rywalizację sportową. 

Na pewno będziemy Was prosić o zachowanie wszystkich obowiązujących zasad, oraz zapewnimy wam środki dezynfekujące. Na miejscu będą dostępne rękawiczki jednorazowe i maseczki – będziemy ich używać podczas dekoracji i przy odbiorze, dyplomów, medali, pucharów i  nagród oraz podczas losowania upominków. 
Miejsca siedzące będą rozstawiane w odpowiedniej odległości i systematycznie dezynfekowane, w sytuacjach poza rozgrzewką i wyścigiem będziemy nosić maseczki. Podczas posiłku talerzyki jednorazowe będą  odpowiednio zapakowane - każdy, kto będzie chciał skorzystać z posiłku będzie go rozpakowywał indywidualnie i z talerzykiem podchodził do osoby, która będzie nakładała danie. 
Wszystkie szczegóły i zasady postępowania przedstawimy wam na miejscu. 

WAŻNE
Podczas zawodów, treningu i  na rozgrzewce nie musimy mieć maseczek – będziemy mogli podjąć 100% rywalizację i przygotować organizm do wysiłku. 

Zapis z www.gov.pl - kliknij tu 
TRENINGI NA OTWARTEJ PRZESTRZENI I WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE:
Osoby uprawiające sport nie muszą nosić maseczek.
Organizowanie wydarzeń sportowych jest możliwe do 250 uczestników.
Nie ma obowiązku zachowania dystansu społecznego, choć jest to zalecane.
Ważne! Na obiektach sportowych na otwartym powietrzu (otwartych lub półotwartych, z miejscami siedzącymi dla widzów lub bez) możliwy jest udział publiczności. Zajęte może być co drugie miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie. W przypadku braku wyznaczonych miejsc na widowni, przy zachowaniu odległości 1,5 m, publiczność będzie mogła zająć nie więcej niż 50 proc. liczby miejsc dla niej przewidzianych. Ograniczenie to nie dotyczy widza, który jest z dzieckiem poniżej 13. roku życia lub osobą z niepełnosprawnościami, a także osób wspólnie zamieszkujących i gospodarujących.

Zarejestruj udział w biegu RolkoWisłok 2020 

wysyłając e-mail na adres: marek.armata@gosir.frysztak.pl

Podczas rejestracji należy podać: 
1. imię i nazwisko: 
2. rok urodzenia:
3. styl, w którym chce się biec:  FT lub CT lub 600 m dla dzieci:
4. tel. kontaktowy:
5. przynależność klubową lub miejscowość: 

Więcej informacji oraz Regulamin pod linkiem - kliknij tu  

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM