Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

II FRYSZTACKIE WALENTYNKOWE MORSOWANIE - dziękujemy za udziałZdrowie, endorfiny i wyjście poza strefę komfortu...

Z przyjemnością informujemy, że w Sobotę 13.02.2021 padł kolejny rekord jeśli chodzi o frysztackie morsowanie, frekwencja ponad 120 morsów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Po intensywnej rozgrzewce wszyscy z radością przystąpili do morsowania adekwatnie do swoich możliwości fizycznych i psychicznych. Uczestnicy długo przygotowywali się mentalnie aby przekonać własny umysł do zanurzenia ciała w zimnej wodzie przy siarczystym mrozie. Co dla jednych było zwyczajnym zanurzeniem się dla innych okazało się przełomem w dotychczasowych osiągnięciach i pokonaniem własnych słabości zarówno jednym, jak i drugim gratulujemy determinacji.

Ze względu na bajkową scenerię, słońce, siarczysty mróz i zaspy śniegu powstała moda na morsowanie na sucho, czyli kąpiele w sypkim śniegu, czy też nacieranie śniegiem ciała. zarówno tradycyjne morsowanie, jak i morsowanie na sucho dostarcza niewyobrażalnej radości i przyczynia się do regeneracji ciała, a w konsekwencji do odmłodzenia organizmu człowieka. Niezmiernie cieszy nas fakt, że liczba morsów rośnie z każdym sezonem, to zapewne dlatego, że każdy kto raz spróbuje nie potrafi zapomnieć radości jaka płynie z wspólnego obcowania z naturą w ekstremalnych warunkach.

Wspólne morsowanie, biesiada przy ognisku, syto zastawiony stół, tańce, muzyka, wspaniała atmosfera, pamiątkowe pinsy  - wszystko to sprawiło, że ten dzień na długo pozostanie w naszych sercach.
Organizatorami imprezy byli: Frysztackie Morsy z Wisłoka wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji we Frysztaku.


Dziękujemy Starej Wędzarni za sponsorowanie pysznej kiełbaski, oraz wszystkim uczestnikom za własny wkład i zaangażowanie w przygotowanie całej imprezy.

Dziękujemy za spędzony razem z nami czas!!!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM