Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

SIŁA JEST KOBIETĄ - 7.03.2021- warsztaty samoobrony dla kobiet

Pokaż kto tu rządzi !!!Jeśli pudrowy róż przestał ci się podobać, mruganie rzęsami cię nuży, a infantylne komplementy irytują to znaczy, że jesteś silną, wyzwoloną jednostką i mamy coś dla Ciebie -  warsztaty samoobrony  - o tak tak - adrenalina, szaleństwo, moc, a po powrocie do domu możesz przetestować zdobyte umiejętności na własnym facecie :) Praktyka czyni mistrza :) 

Kursy samoobrony dla kobiet zyskują coraz większą popularność, co ogromnie nas cieszy, ponieważ oznacza to, że kobiety inwestują same w siebie. Wiedza o tym, co należy zrobić w trudnych, niebezpiecznych sytuacjach sprawia, że kobiety czują się pewniej i niezależnie.

Dzięki informacją zdobytym na warsztatach można nauczyć się, jak zachować opanowanie w chwili zagrożenia, jak opanować strach i panikę oraz jak racjonalizować swoje działanie.

Kursy samoobrony dla kobiet uczą przede wszystkim:

- podstawowych technik samoobrony przed uderzeniami, chwytami, kopnięciami, szarpnięciami za ubranie, uwalniania się od duszeń, itp.

- zapanowania nad stresem w sytuacji bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa,

- obezwładniania napastnika,

- walki w sytuacjach próby gwałtu.

Podczas warsztatów przeprowadzane są z uczestniczkami liczne ćwiczenia mające na celu doskonalenie taktyki samoobrony. Jednocześnie podczas spotkania systematycznie wprowadzane są elementy wiedzy teoretycznej, która dzięki obrazowemu przykładowi zapada na dłużej w pamięci uczestniczek. To cenne umiejętności warto wypracować dla poczucia własnego bezpieczeństwa.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Plan warsztatów:

10:50 zbiórka uczestniczek w hali sportowej GOSiR Frysztak

11:00 - 12:15 I część warsztatów

przerwa 

12:30 - 13:45 II część warsztatów

14:00 rozdanie pamiątkowych dyplomów uczestniczkom i zakończenie warsztatów.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Warsztaty poprowadzi Instruktor Podkarpackiej Szkoły KRAV MAGA Pan Andrzej Płaza (Międzynarodowy Instruktor KRAV MAGA, Instruktor Krav Maga Offensive Fighting, Knife Fighting Instruktor, Instruktor Boksu, Członek Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych, ratownik KSRG, instruktor pierwszej pomocy przedmedycznej). Koordynatorem warsztatów ze strony GOSiRu jest Pani Bernadeta Ziarnik. 

Warsztaty o charakterze rywalizacji sportowej odbędą się z zachowaniem wszystkich procedur reżimu sanitarnego Covid - 19.

Warsztaty są nieodpłatne, zapisy (do 3.03.2021) i informacja pod numerem telefonu 17 2777 111 oraz w recepcji GOSiR Frysztak.

 ZAPRASZAMY - ilość miejsc ograniczona kto pierwszy ten lepszy!!!!


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM