Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

Defibrylator AED – HeartSine Samarytan PAD holu recepcji GOSiR FrysztakDefibrylator AED – HeartSine Samarytan PAD dostępny w holu recepcji Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku.


Szanowni Państwo!
Dzięki strażakom OSP TWIERDZA na terenie frysztackiego GOSiRu został udostępniony Defibrylator AED – HeartSine Samarytan PAD. Jest to pierwsze tego typu urządzenie ogólnodostępne na terenie gminy Frysztak. Sprzęt jest zamontowany przy recepcji Ośrodka. Ponadto na zewnątrz i w środku bazy GOSIRu zostaną zamontowane strzałki kierunkowe oraz tablice informacyjne umożliwiające szybkie odnalezienie AED przez każdego potrzebującego.


W poniedziałek 07.02.2022 r. Strażacy OSP Twierdza (Piotr Wiśniowski , Jarek Ziobrowski , Dawid Kapinos przekazali do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Automatyczny Defibrylator AED – HeartSine Samarytan PAD. Urządzenie ratujące życie zostanie zamontowane w miejscu ogólnodostępnym, aby czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich osób korzystających z atrakcyjnej oferty Frysztackiego GOSiR-u. AED zostało przekazane przez osobę uratowaną dzięki pomocy defibrylatora Samarytan PAD- (Strażaka OSP TWIERDZA Piotra Wiśniowskiego).Przekazanie umożliwiła firma HS Medical i prowadzony przez nich program FORWARD HEARTS – PROGRAM DEDYKOWANY OSOBIE URATOWANEJ PRZY POMOCY SAMARITANIN PAD.
--------
Więcej informacji na Facebooku OSP TWIERDZA - kliknij tu
P.S.
Serdecznie dziękujemy jednostce strażackiej z Twierdzy za przekazanie defibrylatora do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Jak to strażacy podczas przekazania powiedzieli: "oby się nie przydał"... A Państwo pamiętajcie, że w razie potrzeby jest i czuwa nad Waszym życiem i życiem waszych znajomych, przyjaciół i gości odwiedzających naszą gminę.

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM