Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

Zakończył się "XII Ogólnopolski Spływ Kajakowy Szlakiem Rzeki Wisłok 2023"
W weekend 5 - 7 maja odbył się „XII Ogólnopolski Spływ Kajakowy Szlakiem Rzeki Wisłok”. W imprezie wzięło udział blisko 200 kajakarzy, którzy w ciągu dwóch dni przepłynęli trasę Krosno - Wojaszówka - Frysztak i Frysztak, Wiśniowa - Strzyżów.Organizatorami wydarzenia byli: Fundacja Kajakowa Tołhaj-GDK, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie oraz Polski Związek Kajakowy - Komisja Kajakarstwa dla Wszystkich, Spółka "Dolina Wisłoka".

Współorganizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej, Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej, Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie, Zarząd Terenowy Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policji przy Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie, Ochotnicza Straż Pożarna w Kobylu, Ochotnicza Straż Pożarna we Frysztaku, Zarząd Powiatowy LOK w Krośnie.

Partnerzy: "Stara wędzarnia" we Frysztaku, Sieć sklepów "Zielony koszyk", Restauracja i hotel "Pod Herbami" – Pułanki – Frysztak, Fundacja Młodych Talentów "MORGAN", STYL-ART-KOM, Cellfast Krosno, NeoDesign Frysztak.

Patronat medialny: Frysztak24, Krosno112 Event rozpoczął się już w piątek - uczestnicy spływu pojechali do strzelnicy laserowej w Iwoniczu, gdzie pod okiem wykfalifikowanego opiekuna mogli wziąć udział w rywalizacji strzeleckiej. Z kolei w sobotę odbyło się oficjalne rozpoczęcie spływu – trasa prowadziła z Krosna do Frysztaka. W tym dniu zostały przeprowadzone zawody kajakarskie co dodatkowo uatrakcyjniło imprezę.Ostatni etap prowadził z Frysztaka do Strzyżowa. Niedzielna trasa prowadziła przez „Bramę Frysztacką”, która jest charakterystycznym miejscem nad Wisłokiem. W Strzyżowie odbyło się oficjalne zakończenie spływu, na którym rozdano indywidualne i drużynowe nagrody oraz medale i puchary.


Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w spływie. Oczywiście do Doliny Wisłoka zapraszamy cały rok ...  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM