Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

OTWARTE BASENY KĄPIELOWE GOSiR FRYSZTAK PRZYGOTOWANE DO SEZONU 2014 / FILM PROMOCYJNY


OTWARTE BASENY KAPIELOWE GOSIR FRYSZTAK
 RUSZAMY 28 CZERWCA !!!
GODZ. 9:00
* KONKURENCYJNE CENY I WIELE ATRAKCJI

DYSPONUJEMY JEDNĄ Z DŁUŻSZYCH
ZJEŻDŻALNI NA PODKARPACIU 

Basen kąpielowy GOSiR Frysztak to teren o powierzchni ponad 6500 m 2.  Ogrodzony teren kryje w sobie koronę basenów z trzema nieckami basenowymi i  atrakcjami wodnymi, tereny zielone do plażowania, obiekty sportowe, plac zabaw oraz bar wraz z ogródkiem piwno-grillowym. 

Dzięki 16-sto letniemu doświadczeniu gwarantujemy komfort i najwyższej jakości usługi. Nasz obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Na terenie basenu można znaleźć miejsce do opalania, aktywnego wypoczynku lub leniuchowania  w kojącym cieniu drzew. Na całym terenie kąpieliska można skorzystać z bezprzewodowej sieci internetowej - Wi-Fi. 
Nad bezpieczeństwem osób kąpiących czuwają doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni ratownicy.  

Do dyspozycji Państwa przygotowaliśmy:
- Basen sportowy tylko dla umiejących pływać -o wymiarach 25 m x 20 m oraz głębokości od 1,80 m do 2,20 m.
- Basen rekreacyjny o wymiarach 12,5 m x 20 m oraz głębokości 1,20 m.
Brodzik dla dzieci z atrakcjami wodnymi. Dysponujemy jedną z dłuższych zjeżdżalni na Podkarpaciu  - ślimak o wysokości 6 m i długości 62,3 m z dostępem sterowanym za pomocą sygnalizacji świetlnej. 
--------------------------------------------------------------------

W celu zachowania czystości korzystamy z najnowocześniejszych i bezpiecznych dla zdrowia środków służących do uzdatniania wody oraz prowadzenia dezynfekcji w sanitariatach, szatniach i przebieralniach. Obsługa basenu dba o to aby na całym obiekcie było czysto i schludnie. Obiekt jest pod stałym nadzorem stacji sanitarno-epidemiologicznej. 
W celu zapewnienia ochrony przed kradzieżami zamontowaliśmy system monitoringu wizyjnego, na który składa się 9 kamer wraz z rejestratorem. Zadbaliśmy także o to aby każdy przed wyjazdem na basen mógł sprawdzić pogodę we Frysztaku wchodząc na kamerę on-line, dostępną w  trakcie sezonu na stronie www.gosir.frysztak.pl 
Kierownictwo obiektu gwarantuje, iż monitoring prowadzony jest w sposób nienaruszający dóbr osobistych oraz godności użytkowników. Na terenie obiektów znajduje się bar "kropelka" w którym można zakupić smaczne potrawy, napoje, słodycze oraz lody. Tak jak w ubiegłym roku klienci będą mogli skorzystać z  ogródka grillowo- piwnego z eleganckimi parasolami ławkami i stolikami, w którym będzie można zakupić kufelek zimnego piwa oraz dania z grilla.  
WAŻNE!
Piwo będą mogły zakupić osoby od 18-stego roku życia za okazaniem dowodu osobistego, zachowany zostanie zakaz sprzedawania alkoholu osobom nietrzeźwym.  Dla bezpieczeństwa piwo sprzedawane będzie tylko w plastikowych kubkach i będzie można spożywać je tylko w ogródku,  nie będzie można go także wynosić poza teren basenu kąpielowego. 


Basen Kąpielowy GOSiR Frysztak to nie tylko niecki basenowe, atrakcje wodne i bary. Klienci lubiący aktywnie spędzić czas nie koniecznie w wodzie będą mieli możliwość skorzystania 
z  profesjonalnego boiska do siatkówki plażowej, 


Do dyspozycji gości basenowych udostępniony także zostanie kort tenisowy  i uniwersalne boisko do gry w ringo, badmintona. 


Dla Pań i Panów chcących spalić zbędne kalorie w wyznaczonych dniach i godzinach prowadzony będzie AquaAerobik. W trakcie sezonu organizowane będą także rożnego rodzaju imprezy sportowo-rekreacyjne i konkursy. Zaprosimy także Państwa do udziału w nocnym pływaniu.
Pierwsze wejście nocnego pływania 5 lipca 2014 r. (szczegóły wkrótce).


Dla wszystkich zmotoryzowanych przygotowany został duży parking pozwalający zmieścić samochody osobowe oraz autokary.  


Basen GOSiR Frysztak daje gwarancję najwyższej jakości, bezpieczeństwa, komfortu i czystości. 

ZAPRASZAMY - 28 czerwca 2014 r. godz. 9:00 
Nowy i konkurencyjny cennik opublikujemy 23.06.2014 r. 
Zapraszamy także firmy i osoby fizyczne do reklamowania się na naszych obiektach - więcej informacji na temat reklamy w GOSiR Frysztak - kliknij 
GWARANCJA JAKOŚCI !
* * * *

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM