Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

GMINNA AKADEMIA PIŁKARSKA - ROZWIJAMY SPORT W GMINIE FRYSZTAK / GALERIA Z MECZU STRZELEC - VIKTORIA


Gminna Akademia Frysztak jest prężnie rozwijającą się sekcją piłkarską. Mimo krótkiego okresu funkcjonowania członkowie Akademii i trenerzy już wnieśli wiele pozytywnych zmian. Zawodnicy integrują samą Akademię z Ośrodkiem Sportu i klubem "Strzelec" Frysztak. Bardzo ważnym elementem funkcjonowania zespołu jest współpraca z rodzicami, za którą serdecznie dziękujemy.
Rozwój sportu w Gminie Frysztak jest możliwy dzięki  realizacji Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 - 20013.
MODERNIZACJA I ROZBUDOWA OBIEKTÓW REKREACYJNO-SPORTOWYCH GMINNEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI WE FRYSZTAKU. 

Nowoczesna baza pozwala na pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Połączenie Atrakcyjnych obiektów z wykwalifikowaną kadrą Ośrodka przekłada się na rozwój sportu w Gminie Frysztak. 

O treningach:
Założeniem treningów, meczy i sparingów jest wyszkolenie zawodników, propagowanie piłki nożnej oraz wdrażanie aktywnego wypoczynku połączonego z dobrą zabawą. Wynik odkładamy na drugi plan. Dla nas liczy się systematyczność, solidna praca na treningu i sportowa postawa, poparta uśmiechem. 


Zawodnicy Akademii od początku wrastają w życie piłkarskie "Strzelca" Frysztak. Od bieżącego sezonu eskortują swoich starszych kolegów na mecze ligowe. 


Akademia odgrywa także ważną rolę dla Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, reprezentując jednostkę, a tym samym Gminę Frysztak na turniejach okolicznościowych.  
Dzięki wzajemnej współpracy i integracji wspieramy piłką nożną. Akademia Piłkarska zrzesza zawodników z różnych części gminy. Unikamy podziałów w postaci przynależności klubowych oraz związanych z miejscem zamieszkania i uczęszczania do szkoły. Członkowie Akademii, w przyszłości będą mogli wybrać sobie dowolny klub w celu rozwijania swoich zainteresowań piłkarskich. 

WSPÓLNIE TWORZYMY ZGRANY ZESPÓŁ  
ROZWIJAMY SPORT W GMINIE FRYSZTAK
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY SZKOŁY, KLUBY I RODZICÓW

* * *
INFORMACJA 
WYNIK CZWARTKOWEGO MECZU 
STRZELEC FRYSZTAK - VICTORIA OCIEKA
0:0 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM