Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

DOSKONAŁA GRA PIŁKARZY PODCZAS HALOWEGO TURNIEJU JUNIORÓW O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK


Niedziela 8 stycznia 2015 r. obfitowała w wiele sportowych emocji. Wszystko to  za sprawą corocznego „Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Frysztak”. W rozgrywkach udział wzięło 6 zaproszonych drużyn. Obok miejscowych klubów takich jak „Skarbek Gogołów, Orzeł Lubla i „Strzelec” Frysztak wystąpiły jeszcze trzy zespoły, którymi byli „Grunwald” Budziwój, „Chemik” Pustków i Strug Tyczyn. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”- łącznie
odbyło się 15 spotkań rozegranych po 14 minut każde.
Były to kolejne zawody pokazujące doskonałą grę, świetne przygotowanie techniczne i niesamowitą waleczność młodych piłkarzy. Zawodnicy pod nadzorem swoich trenerów przez blisko 4 godziny walczyli o główne trofeum demonstrując doskonałe przygotowanie techniczne i taktyczne.
Zawody rozpoczęły się przywitaniem zaproszonych drużyn i gości przez dyrektora GOSiR Frysztak, który w imieniu Wójta Gminy Frysztak Pana Jana Ziarnika dokonał oficjalnego otwarcia turnieju. 

Tegoroczne rozgrywki były czymś więcej niż tylko rywalizacją. W czasie gry zawodnicy mogli pokazać swój talent, a sam turniej był doskonałą formą aktywnego spędzania czasu i międzyklubowej integracji.
Atmosfera tak jak co roku była świetna, a Ci, którzy kochają piłkę nożną pokazali, że  nie  walczą tylko o wygraną lecz potrafią się cieszyć z gry nawet jeśli nie zajmą miejsca na podium. Przez cały turniej towarzyszyło wiele emocji - byliśmy świadkami wielu ciekawych akcji, atrakcyjnych bramek i pard bramkarskich na miano ligi mistrzów. 
Turniej tradycyjnie odbył się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Gogołowie. Więcej na temat szkoły - kliknij tu Organizatorami rozgrywek był Wójt Gminy Frysztak oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Więcej na temat Ośrodka - kliknij tu 
Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie zrzeszenie w PZPN: Pan Kamil Krochmal i Pan Robert Pasek. Obsługę techniczną zapewnił Pan Wojciech Arciszewski - menedżer sportu GOSiR Fryztak.
Oficjalne wyniki:
miejsce I: "Grunwald" Budziwój
miejsce II: "Chemik" Pustków
miejsce III: "Skarbek" Gogołów
miejsce IV: "Orzeł" Lubla
miejsce V: "Strzelec" Frysztak
miejsce VI: "Strug" Tyczyn
"Królem Strzelców" został Koś Mateusz - zawodnik "Orła" LublaSerdecznie dziękujemy zawodnikom i trenerom za przyjecie zaproszenia, doskonałe widowisko. i świetną atmosferę. Dziękujemy sędziom za sprawne przeprowadzenie turnieju, a kibicom za sportowy doping. Dziękujemy prezesom klubów za dobrą współpracę w zakresie rozwijania piłki nożnej i sportowych pasji wśród młodziezy. Podziękowania kierujemy także do dyrektora Z.S. w Gogołowie Pana Krzysztofa Niekowala za pomoc w organizacji turnieju i udostępnienie sali gimnastycznej.
Partner medialny: www.frysztak24.pl 

Zapraszamy za rok !
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata 
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM