Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

GIMNAZJALIŚCI W TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK 2017


Dużo emocji i gorącego dopingu przyniósł "Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Frysztak".  Od kilku lat celem rozgrywek jest rozbudzenie wśród utalentowanej młodzieży zamiłowania do sportu i zdrowej rywalizacji, kształtowanie postawy fair-play i nawiązanie kontaktów z uczniami z różnych szkół. Turniej jest także doskonałą okazją do integracji środowiska i współpracy jednostek działających na terenie gminy Frysztak.

Podczas rozgrywek można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników, wysoką technikę i przemyślaną strategię co bardzo cieszyło organizatorów. Gra przebiegała w przyjaznej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników przez nauczycieli WF'-u.


 Nauczyciele nie tylko świetnie przygotowali młodzież do zawodów ale także zapewnili obsługę sędziowską oraz pomoc organizacyjną.  
Oficjalne wyniki:
miejsce I: Reprezentacja Gimnazjum Publicznego Nr 1 we Frysztaku,
trener Pan Krzysztof Niemiec
miejsce III: Reprezentacja Gimnazjum przy Zespole Szkół w Lubi,
trener Pan Piotr Cymerman
miejsce III: Reprezentacja Gimnazjum przy Zespole Szkół w Gogołowie,
trener Pan Mateusz Dyka
Najlepszym zawodnikiem został: Szymon Zięba
Najlepszym bramkarzem wybrano: Jakuba Kowalskiego


Serdecznie dziękujemy dyrektorom i nauczycielom szkół gimnazjalnych za przyjęcie zaproszenia. Dziękujemy dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr 1 we Frysztaku Panu Markowi Jedziniakowi za udostępnienie sali gimnastycznej. Podziękowania kierujemy także do Prezesa GMKS "Strzelec" Frysztak Pana Mateusza Dyki za pomoc i współpracę.
Obsługę techniczną i przygotowanie logistyczne  zapewnili pracownicy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku Pani Urszula Capiga i Pan Wojciech Arciszewski.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i sportową postawę gratulując doskonałych umiejętności. Mamy nadzieję, że zawodnicy, którzy brali udział w rozgrywkach staną się zawodnikami reprezentującymi gminę Frysztak w klubach piłkarskich. 

Opracowanie
Marek Armata0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM