Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

PRACE NA PODDASZU OŚRODKA SPORTU W RAMACH ROZWOJU TURYSTYKI i ZWIĘKSZENIA DOCHODÓW


Bez wątpienia baza noclegowa jest strategicznym punktem w organizacji turystyki każdego regionu. Dlatego Ośrodek Sportu oprócz bieżących działań związanych z propagowaniem zdrowego stylu życia, rozwojem wypoczynku i ruchem turystycznym pracuje w zakresie kontynuacji modernizacji bazy noclegowej. 


W bieżącym roku prowadzimy prace budowlane w 6-ciu pokojach i dwóch częściach korytarza na poddaszu. Aby nie nadwyrężać budżetu gminy, modernizacja dzielona jest na etapy. Każdego roku staramy się zadbać od dochody oraz o to, aby kontynuować  prace modernizacyjne. 
Do 20 lutego 2017 r. udało się wykonać ocieplenie wszystkich pokoi i korytarzy.  Zamontowano belki ze stelażem oraz  podwieszono płyty kartonowo-gipsowe. W najbliższych dniach dokończymy instalacje elektryczne, TV, pod monitoring oraz Ethernet i pod routery WiFi. W pierwszej połowie marca planujemy wykonać tynkowanie wymienionych wyżej pomieszczeń. 
Mamy nadzieję że w ramach środków uda nam się jeszcze wstawić wszystkie drzwi, wyszpachlować sufity, zamontować gniazdka i wyłączniki we wszystkich pokojach oraz wykonać w pełni jeden pokój wraz łazienką i zakupem wyposażenia. Planujemy wykonać modernizację w taki sposób aby uzyskać odbiór budowlany całości poddasza. 
Oczywiście trzeba mieć na uwadze, ze odbiór budowlany to nie wszystko aby użytkować w pełni poddasze trzeba będzie w następnym etapie wykonać brakujące instalacje, zakupić lampy, wykładziny, płytki do łazienek wraz z wykonaniem białego montażu, pomalować ściany i sufity oraz kupić łóżka, szafy, pościele itp.  


Bardzo się cieszymy, że z naszej bazy korzystają nie tylko goście, ale także mieszkańcy gminy Frysztak mieszkający we wszystkich miejscowościach. 
Zapraszamy do korzystania z naszej oferty i naszych obiektów. 
Dla Państwa pracujemy 7 dni w tygodniu. Zapraszamy także do kupowania pamiątek z gminy Frysztak, które dostępne są w recepcji. 
O dalszych etapach prac będziemy informować na naszych stronach internetowych. 

Opracowanie
Marek Armata


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM