Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

PRACUJEMY DLA MIESZKAŃCÓW GMINY FRYSZTAK I PRZYSZŁOŚCI SPORTU /dochody we wrześniu ponad 335 000 zł /


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku za priorytet stawia wychowanie młodego pokolenia zgodnie z ideą kultury fizycznej oraz wszystkimi wzorcami, jakie daje sport i aktywność ruchowa.  Naszym zadaniem jest stwarzanie warunków do promowania zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku. W ramach swojej działalności organizujemy imprezy o charakterze sportowym i rekreacyjny oraz utrzymujemy infrastrukturę pozwalającą na realizacje założeń misji Ośrodka. Do codziennych działań dołącza współpraca z jednostkami gminy Frysztak i organizacjami pozarządowymi. Wszystko po ta abyśmy mogli wspólnie zadbać o nasze zdrowie i zdrowie naszych bliskich. Kładziemy nacisk na to,  aby GOSiR Frysztak stał się rzetelnym partnerem na rynku hotelarskim i turystycznym oraz profesjonalnym i przyjaznym centrum sportowym kreującym nowatorskie formy aktywności fizycznej budzące pozytywne emocje wśród mieszkańców gminy Frysztak
Ważnym aspektem pracy Ośrodka są działania pozwalające obniżyć koszty utrzymania oraz usługi umożliwiające pozyskiwanie dodatkowych środków finansowych.
Rozwój Ośrodka Sportu opiera się na utrzymywaniu i rozbudowie obiektów poprzez pozyskiwanie środków zewnętrznych, wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii, utrzymywaniu własnego ujęcia wody i profesjonalnym prowadzeniu usług hotelarskich, sportowo-rekreacyjnych i turystycznych.Ośrodek Sportu od 1 stycznia do 25 września 2017 r. wypracował dochody w wysokości przekraczającej kwotę 335 000 zł (słownie: trzysta trzydzieści pięć tysięcy złotych). Dochody uzyskujemy poprzez sprzedaż pamiątek, wynajem obiektów i działalność basenów. Przed nami kolejne miesiące pracy, które pozwolą na organizację życia sportowego gminy Frysztak oraz na wypracowanie kolejnych środków w ramach usług hotelarskich.Nasza codzienna oferta skierowana jest do mieszkańców niezależnie od wieku, zainteresowań i predyspozycji. Staramy się także aby nasi goście wynajmujący nasze obiekty czuli się u nas jak u siebie w domu. Jako kadra GOSiRu kierujemy działaniami w taki sposób aby baza Ośrodka każdego roku zyskiwała na wartości, a GOSiR był wizytówką gminy. 
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pomysły dotyczące rozwoju Ośrodka lub organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych prosimy o kontakt:
Marek Armata, tel.  503-300-551 
e-mail: marek.armata@gosir.frysztak.pl  Dla Państwa pracujemy 7 dni w tygodniu.
Zapraszamy do korzystania z obiektów Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku:
www.gosir.frysztak.pl - kliknij tu  
www.noclegi.frysztak.pl - kliknij tu  
Fanpage na FB (noclegi) - kliknij tu  
Fanpage na FB (GOSiR) - kliknij tu
Fanpage na FB (Spotted Basen we Frysztaku) - kliknij tu  
Fanpage na FB (szlak kajakowy) - kliknij tu 
Fanpage na FB (szlak Kamienne Herby) - kliknij tu 

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM