Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

MIESZKAŃCY GMINY FRYSZTAK W VI EDYCJI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ NA TRAWIE O PUCHAR WÓJTA - DZIĘKUJEMY


W niedzielę 15.10.2017 r. mieszkańcy gminy Frysztak po raz szósty spotkali się na turnieju piłki nożnej na trawie rozgrywanym o Puchar Przechodni Wójta Gminy Frysztak. Tegoroczne rozgrywki rozpoczęły się symboliczną minutą ciszy i wspomnieniem o śp. Lesławie Mocku, który był pierwszym dyrektorem GOSiR-u w latach  1987 - 1991, prezesem klubu GMKS "Strzelec" Frysztak oraz radnym gminy pełniącym funkcję przewodniczącego komisji do spraw sportu. Lesław Mocek został zapamiętany także  jako wieloletni społeczny działacz, który zawsze służył swoją pomocą, wiedzą i doświadczeniem. Leszku dziękujemy ...


W tegorocznych zawodach udział wzięło 7 miejscowości. Impreza miała na celu m.in. promocję zdrowego stylu życia i piłki nożnej oraz integrację lokalnych środowisk poprzez sport. Turniej to także dobry przykład na to, że sport może uprawiać każdy niezależnie od wieku i doświadczenia.
Na boisku piłkarskim zawodników przywitali wójt gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik, prezes klubu GMKS "Strzelec" Frysztak Pan Mateusz Dyka oraz dyrektor Ośrodka Sportu Pan Marek Armata. W trakcie rozgrywek do sportowych potyczek dołączył także radny i sołtys Cieszyny Pan Jerzy Gałuszka. Miło było nam gościć także kibiców i sympatyków poszczególnych drużyn.Rozgrywki zostały przeprowadzone w dwóch grupach, systemem "każdy z każdym". Piłkarska walka rozpoczęła się od pierwszego gwizdka i trwała do końca zawodów. Drużyny zaprezentowały bardzo ambitną grę, która przełożyła się na doskonałe widowisko. Turniejowe emocje i futbolowa zabawa pokazały, że rozgrywki sportowe to nie tylko element rywalizacji ale także doskonały sposób na spędzenie niedzieli i odstresowanie się po całym tygodniu pracy.
Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie:
Pan Grzegorz Bober
Pan Kacper Czernicki
Sędziowie techniczni i obsługa turnieju:
Pan Wojciech Arciszewski,
Pan Radosław Guzy,
Pani Urszula Capiga,
Pan Wiesław Legęza
Zwycięzcą tegorocznego turnieju została reprezentacja Glinika Górnego - Gratulujemy!. Jest to już drugie z rzędu zwycięstwo tej drużyny - jeśli zespół w przyszłym roku wygra po raz trzeci, to zgodnie z regulaminem Przechodni Puchar Wójta stanie się ich własnością.   


W ramach turnieju Organizatorzy przygotowali dla zawodników poczęstunek, a  z okazji 30 lecia Ośrodka Sportu oraz 95 lecia klubu GMKS "Strzelec" Frysztak wszyscy uczestnicy niezależnie od zajętego miejsca otrzymali pamiątkowe medale pod hasłem: "Dla Działaczy i Sympatyków Sportu".
Medale wręczyli wójt gminy Pan Jan Ziarnik oraz prezes "Strzelca" Pan Mateusz Dyka.
W Y N I K I:
miejsce I: Reprezentacja Glinika Górnego
miejsce II: Reprezentacja Glinika Średniego
miejsce III: Reprezentacja Cieszyny
miejsce IV: Reprezentacja Glinika Dolnego
miejsce V: Reprezentacja Twierdzy
miejsce VI: Reprezentacja Kobyla
miejsce VII: Reprezentacja Frysztaka

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za przyjęcia zaproszenia, udział w turnieju, kulturę osobistą oraz wspólnie spędzone niedzielne popołudnie. 
SPONSORZY: 
"Bar Kropelka" - Kuba Pelczar - przygotowanie poczęstunku.
PATRON MEDIALNY -
Portal Mieszkańców dla Mieszkańców  Frysztak24.pl

----------------------------------------------
Archiwum: 
Rok 2012 - I miejsce: FRYSZTAK: relacja z kart archiwum - kliknij tu  
Rok 2013 - I miejsce: PUŁANKI:  relacja z kart archiwum - kliknij tu  
Rok 2014 - I miejsce: CIESZYNA: relacja z kart archiwum - kliknij tu  
Rok 2015  - I miejsce: CIESZYNA: relacja z kart archiwum - kliknij tu 
Rok 2016 - I miejsce GLINIK GÓRNY:  relacja z kart archiwum - kliknij tu 
Rok 2017 - I miejsce  GLINIK GÓRNY kliknij tu  

Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM