Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

GOSiR FRYSZTAK WITA W NOWYM ROKU 2018 – zadbaj o zdrowie i samopoczucie razem z nami …


NOWY ROK, NOWE WYZWANIA:
Pracownicy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku specjalnie dla miłośników aktywnego wypoczynku zaplanowali całoroczną ofertę, której zadaniem jest promocja zdrowia oraz wychowanie i integracja poprzez sport. Wśród atrakcji aktywnego wypoczynku i uczciwej rywalizacji znajdą się stałe formy działalności, imprezy mające swoją tradycję oraz nowe działania. 
Już początkiem roku wznowione zostaną treningi czirliderek i zawodników akademii piłkarskiej. W Styczniu i lutym będziemy gościć zgrupowania sportowe oraz organizować wypoczynek dla najmłodszych mieszkańców gminy Frysztak podczas zbliżających się ferii. Zaprosimy Państwa do udziału w zimowych dyscyplinach sporu oraz "Międzynarodowych Mistrzostwach Szachowych". Przez cały okres zimowy będziemy rozgrywać mecze w ramach Frysztackiej Ligi Piłkarskiej. Każdy miesiąc bieżącego roku obfitował będzie w działania na rzecz mieszkańców oraz nakierowany będzie na pozyskiwanie dochodów w celu obniżenia kosztów utrzymywania naszej bazy.

Będzie to rok, w którym postawimy na współpracę i rozwój turystyki.  Właśnie dzięki współpracy następować będą zmiany w zakresie rozwoju gminy Frysztak pod względem ruchu turystycznego i oferty sportowo-wypoczynkowej. 
------------------------------------------------------------------
* Z pewnością największym wydarzeniem będzie uruchomienie punktu informacji turystycznej, który powstaje dzięki współpracy Ziemi Frysztackiej – Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju ze Stowarzyszeniem Kobiet Ziemi Frysztackiej. W ramach tej działalności przy obiektach GOSiRu Powstanie wypożyczalnia kajaków, rowerów i nart biegowych. 
Kolejną inicjatywą, która jest w trakcie przygotowania i znacznie zmieni działania w zakresie rozwoju sportu będzie powstanie fundacji sportowej.  
* Wiele pracy poświęcimy na oznaczanie szlaków rowerowych w ramach projektu: "200 km tras rowerowych w gminie Frysztak". -  pierwsze efekty będą widoczne już na wiosnę 2018 r. 
* Ważnym elementem będą działania realizowane przy współpracy  Fundacją kajakową Tołhaj GDK, z którą będziemy wspólnie rozwijać szlak kajakowy oraz organizować kolejne edycje Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego Szlakiem Rzeki Wisłok, "Dnia Dziecka w Kajaku" oraz "Kajakowych Mikołajek".  
Nie będziemy wszystkiego zdradzać - szczegóły w trakcie roku.


------------------------------------------------------------------
Tymczasem 13.01.2018 r. w imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w Balu na 100 Par, który odbędzie się na obiektach GOSiRu dzięki współpracy z Frysztackim Sztabem WOŚP.  Zaraz na drugi dzień tj. 14.01.2018 r. przyjeżdża do na pierwszy obóz sportowy w ramach zimowego wypoczynku. Jesteśmy także w trakcie opracowania atrakcji dla dzieci w ramach ferii oraz przygotowania oferty sportów zimowych. 
Wszystkich Państwa zapraszamy do korzystania z naszej oferty sportowo-rekreacyjnej oraz z możliwości wynajęcia bazy noclegowej i sal wielofunkcyjnych do organizacji imprez rodzinnych. 


ROK 2018, rokiem współpracy w zakresie rozwoju sportu i turystyki. 
Wszystkim sportowcom  i organizatorom wypoczynku życzymy śnieżnej zimy oraz satysfakcji z realizowanych działań. Dla wszystkich Państwa przekazujemy życzenia Szczęśliwego Nowego Roku 2018.

Opracowanie
Marek Armata 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM