Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

KONTYNUACJA MODERNIZACJI PODDASZA CZĘŚCI NOCLEGOWEJ GOSIRu – ETAP 2018


Od początku lutego 2018 roku rozpoczęliśmy przygotowania do kontynuacji prac modernizacyjnych na poddaszu części noclegowej Ośrodka Sportu. Do wykonania mamy około 10-cio metrowy odcinek korytarza oraz 4 pokoje z łazienkami.  Modernizowane pomieszczenia mają już podwieszone i docieplone sufity, wykonane tynki oraz instalacje elektryczne. Obecnie jesteśmy na etapie wyceny poszczególnych części inwestycji. 


Czekają nas nie tylko prace budowlane takie jak wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, gruntowanie, malowanie, układanie płytek, wstawianie drzwi itp., ale także zakup kaloryferów, WC, kabin prysznicowych, umywalek, płytek do łazienek, zakup płytek na korytarz, zakup wykładzin o standardzie hotelowym (niezbędnych pod wypoczynek dzieci i młodzieży), zakup kontaktów, gniazdek, lamp pokojowych oraz lamp awaryjnych z modułami PPOŻ, zakup, gruntu, farb, drzwi, gaśnic itp. 


Najdroższą częścią bieżących prac będą będzie wykonanie i wyposażenie łazienek. W jednym z pomieszczeń planowane jest wykonanie apartamentu. Jeśli wystarczy nam środków modernizacja części noclegowej w bieżącym roku dobiegnie końca w całości. Z pewnością baza wymagała będzie doposażenia w szafy, stoły, krzesła pościele, łóżka, stoliki rolety, wieszaki, dywaniki łazienkowe itp. 


Dobrą wiadomością jest to, że wakacje 2018 są w 100% obłożone mamy także zamówienia na noclegi, szkolenia i imprezy rodzinne.  W bieżącym roku mamy wypracować 430 tysięcy złotych. Poprzeczka jest bardzo wysoko gdyż blisko pół miliona złotych jest często nieosiągalne w znacznie większych Ośrodkach niż frysztacki. My jednak jesteśmy dobrej myśli i jeśli lato będzie udane wymieniona kwota być może będzie zrealizowana. 
Po ukończeniu modernizacji bazy noclegowej mamy koncepcję dalszego rozwoju GOSiRu, która pozwoli zwiększyć zainteresowanie ofertą w celu zwiększenia dochodów oraz wpłynie pozytywnie na poprawę warunków do uprawiania sportu dla dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu gminy Frysztak. Jednym z pomysłów jest rozwój turystyki oraz budowa boiska ze sztuczną trawą. Ośrodki z tego typu boiskami są rozchwytywane co przekłada się na cenę wynajęcia obiektów noclegowych. 
Strategia rozwoju Ośrodka Sportu - kliknij tu  

Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM