Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

„II NOCNY SPŁYW SZLAKIEM RZEKI WISŁOK” czyli zakończenie wakacji w kajaku


W ostatni dzień sierpnia tj. 31.08.2018 r. odbył się "II Nocny Spływ Kajakowy Szlakiem Rzeki Wisłok". Pierwsza edycja tej imprezy pokazała, a druga potwierdziła, że spływ Wisłokiem pod osłoną nocy jest nie tylko wyjątkowo atrakcyjny, ale daje sporą dawkę adrenaliny, satysfakcji i radości.
W piątkowy wieczór 40 osobowa grupa kajakarzy wystartowała z Wojkówki do Frysztaka pokonując 11 km odcinek rzeki. Uczestnicy mieli możliwość przekonania się jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do takiej imprezy i sprawdzić swoje predyspozycje do uprawiania kajakowej formy survivalu. 
Po 4 godzinach płynięcia i pokonaniu kilku miejscowości leżących wzdłuż brzegu Wisłoka uczestnicy dopłynęli do Frysztaka gdzie w nagrodę przygotowana została biesiada kajakowa w klimatycznym budynku po byłej szkoły w Kobylu. Spływ był także doskonałą okazją do pożegnania wakacji i zastanowienia się nad jesienną i zimową ofertą kajakową.Wspaniała atmosfera stworzona przez uczestników towarzyszyła od początku do końca spływu powodując, że chce nam się chcieć ... 
Obsługa i zabezpieczenie spływu:
Instruktor kajakarstwa: Marek Armata,
Instruktor kajakarstwa: Rafał Małek,
Ratownik medyczny: Arkadiusz Pałys, 
Ratownik WOPR: Szymon Typrowicz,
Sprawy organizacyjne oraz przygotowanie biesiady:
Bogusława Mikuszewska,
Urszula Mastyj,
Magdalena Chmura,
Jakub Dziok,
Magdalena Śliwka,
Marek Armata, 
Organizatorami spływu byli:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku,
Spółka „Dolina Wisłoka” – turystyka i Rekreacja,
Fundacja Kajakowa TOŁHAJ GDK.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział  w spływie, super atmosferę i promocję szlaku kajakowego w gminach Frysztak, Wojaszówka i Wiśniowa. 

Opracowanie: 
Marek Armata


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM