Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

PAMIĄTKI I PŁATNOŚCI BEZGOTÓWKOWE W GOSIR FRYSZTAK - ZAPRASZAMY

Szanowni Państwo przypominamy i zapraszamy!!!
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku wprowadził nową ofertę. W recepcji części hotelowej Ośrodka  można nabyć lokalne pamiątki inspirowane tradycjami. Wśród Pamiątek znajdą się miedzy innymi niepowtarzalne monety wydane z okazji 30 lecia Ośrodka i utworzenia szlaku "Kamienne Herby" oraz wiele innych produktów związanych z naszą gminą Wprowadzenie pamiątek jest elementem rozwoju i promocji turystyki w gminie Frysztak. Chcemy ukazać piękno najbardziej charakterystycznych miejsc takich jak "Brama Frysztacka", "Rezerwat Herby", "Rezerwat Góra Chełm"  oraz ukazać naszą kulturę, tradycje i historię.


W Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku można płacić kartą lub telefonem. Akceptacja kart płatniczych, płatności telefonem oraz rezerwacje on-line to standard, bez którego trudno utrzymać się w branży turystycznej i hotelarskiej. Nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać, że w ośrodkach świadczących usługi wypoczynkowe płatności bezgotówkowe są absolutną koniecznością. 
Mamy aspiracje aby pokazać, że gmina Frysztak i pamiątki z nią związane są atrakcyjnym produktem nie tylko dla gości odwiedzających nasz region ale także dla naszych mieszkańców. 


Monety z Bramą Frysztacką i szlakiem kajakowym oraz szlakiem "Herby"

Wśród pamiątek znajdują się książki napisane przez Pana Profesora Adama Żuchowskiego z ilustracjami Pana Marka Hadro. Taką książkę powinien przeczytać każdy kto czuje się związany z naszą gminą oraz każdy kto chce spojrzeć na życie Doliny Wisłoka z dystansem i humorem.

Piosenki znad Wisłoka i Frysztacki Alfabet         Fraszki, Bajki, Ballady z Niedomkniętej Szuflady 

Wśród pamiątek są przewodniki napisane przez Pana Krzysztofa Winiarskiego. Historia gminy Frysztak jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Działy się u nas rzeczy, o których warto wiedzieć, a wśród naszych mieszkańców są bohaterowie, których warto znać.


 Informatory o największym schronie kolejowym w Europie

Osoby, które interesują się naszą gmina mogą zakupić świetną książkę Pani Agaty Zahuty pt. "Frysztak i okolice". Podróże ze starą fotografią.

Frysztak i okolice Pani Agaty Zahuty

Mapy i informatory,  które można nabyć w Ośrodku Sportu są ważnym elementem dla każdego turysty ale... i mieszkańcy naszej gminy będą mogli poznać zakątki, które warto odwiedzić pieszo, na rowerze, na nartach lub kajakiem.
Do pamiątek dołączą książki o obiektach sakralnych, które są perełkami w dziedzictwie  kulturowym i architektonicznym. Do takich obiektów należą kościół w Lubli i Gogołowie.


Nie zapomnimy także o widokówkach, torbach ozdobnych z elementem promocji turystyki oraz turystyczne gadżety, które dołączą do kolekcji w przyszłości.

Torby papierowe w dwóch rozmiarach 25x11x32cm oraz 32x12x42cm

Oferta z biegiem czasu będzie systematycznie powiększana. Pamiątki przygotowywane są specjalnie z myślą o mieszkańcach wszystkich miejscowości gminy Frysztak oraz gości odwiedzających nasz region. Jeśli będziecie Państwo szukali prezentu dla swoich bliskich czy znajomych warto kupić pamiątkę turystyczną związaną z naszą gminą.
Każdy z Państwa może stać się pomysłodawcą nowego przedsięwzięcia Ośrodka Sportu. Jeśli macie Państwo pomysły na lokalną pamiątkę, zapraszamy do kontaktu. Być może i Państwa produkt znajdzie się w ofercie turystycznej gminy Frysztak.

Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM