Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

SIATKARSKI TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA W RAMACH OBCHODÓW 50-LECIA ZS W GOGOŁOWIE


W piątek 21.09.2018 r. rozegrano „Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Frysztak” w ramach jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół w Gogołowie. Była, to sportowa część obchodów, która pokazała, że szkoła, to  połączenie roli wychowawczej i dydaktycznej z kulturą fizyczną, integracją i poszanowaniem tradycji. Rozgrywki miały na celu pokazanie jak ważną rolę w życiu szkoły odgrywa sport, który uczy uczciwości i wzajemnego szacunku. 


W turnieju udział wzięło 7 zespołów składających się z blisko 50-ciu zawodników oraz osób sercem  związanych ze szkołą w Gogołowie. Zwycięzcą turnieju została drużyna samorządowców, która  jako jeden z organizatorów oddała puchar  bardzo dobrze grającemu i zgranemu zespołowi OSP Gogołów. W  meczu finałowym zespoły grały na podobnym poziomie, a o miejscu na podium w wielu sytuacjach zadecydowało szczęście ...  Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sami uczestnicy, którzy zadbali nie tylko o sprawiedliwy wynik ale także o atmosferę - sportową adrenalinę można było odczuć do ostatniego meczu. 

Wójt  gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik przekazuje puchar
świetnie grającej drużynie OSP Gogołów

Poniżej prezentujemy miejsca, które były ważne z punktu widzenia rywalizacji sportowej oraz mniej istotne  dla idei dla jakiej spotkaliśmy się na turnieju, a wzajemne gratulacje i wspólne brawa potwierdziły, że społeczność ZS w Gogołowie jest świetnym organizatorem otwartym na sportową zabawę. 
Oficjalne miejsca: 
miejsce I: Ochotnicza Straż Pożarna z Gogołowa
miejsce II: Samorządowcy
miejsce III: Nauczyciele ZS Gogołów
miejsce IV: Absolwenci ZS Gogołów
miejsce V: MDP Gogołów 
miejsce VI: KSM Jerzyki 
miejsce VII: KSM The Best 


Organizatorzy:
Wójt Gminy Frysztak - Jan Ziarnik,
Dyrektor ZS w Gogołowie - Mateusz Dyka,
MKS "Skarbek" Gogołów - Artur Winiarski,
Rada Rodziców ZS Gogołów.
Współorganizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku,
Partner medialny:
Portal Mieszkańców dla Mieszkańców Gminy Frysztak: www.frysztak24.pl


Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za grę Fair Play, świetną sportową zabawę oraz wspólne świętowanie 50-lecia ZS w Gogołowie. Uroczysta część obchodów 50-lecia szkoły odbędzie się 29.09.2018 r. Więcej informacji na stronie www.zsgogolow.pl – kliknij tu  
Bardzo się cieszymy, że jako Ośrodek Sportu działający na terenie gminy Frysztak mogliśmy się  włączyć się w organizację sportowej części jubileuszu Zespołu Szkół w Gogołowie.  

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM