Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

FRYSZTACKA LIGA GRA ....


FALP Frysztak w pełnej klasie... Od 23.11.2018 r. prowadzone są rozgrywki w ramach drugiej edycji Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Ponad 160 zawodników rywalizuje o mistrzostwo...
W sobotę 29.12.2018 r. "JMG JakMyGrały" po niesamowitych emocjach pokonało "FKS Frysztak"bhdnk\ 7:5 w hicie szóstej kolejki Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. W pozostałych spotkaniach też nie brakowało wielkich emocji - Acordi wygrało z Modrzew Team 6:5 a FC Ponalewce "rzutem na taśmę" zremisowało 2:2 z Rosłymi Obrońcami.
W dniu dzisiejszym  (30.12.2018 r. ) na hali w Gogołowie czekają nas kolejne rozgrywki:
16:00 FC Ponalewce - Profesorzy Futbolu (zaległy)
17:00 Gang Świeżaków - FMT Morgan
18:00 Skarbek Gogołów - Blue-Screen Team
19:00 Forfan Frysztak - Galaktyczni Wymiatacze
20:00 Apteka Różana - Dream Team Strzyżów


TERMINARZ
1. kolejka (24-25 listopada):
Apteka Różana 12:3 Galaktyczni Wymiatacze
Dream Team Strzyżów 16:3 Forfan Frysztak
Skarbek Gogołów 11:1 GOSiR Frysztak
Blue-Screen Team 9:2 Gang Świeżaków
FKS Frysztak 14:3 Rośli Obrońcy
Acordi 1:9 JMG JakMyGrały
Profesorzy Futbolu 22:0 FMT Morgan
Modrzew Team 9:5 FC Ponalewce
-----------------------
2. kolejka (1-2-6 grudnia):
Rośli Obrońcy 10:3 Galaktyczni Wymiatacze
JMG JakMyGrały 14:6 Modrzew Team
FMT Morgan 2:24 FKS Frysztak
Gang Świeżaków 10:14 Dream Team Strzyżów
FC Ponalewce 8:3 Blue-Screen Team
Forfan Frysztak 7:15 Profesorzy Futbolu
Apteka Różana 8:3 Skarbek Gogołów
GOSiR Frysztak 2:8 Acordi
-----------------------
3. kolejka (8-9 grudnia):
FKS Frysztak 20:3 Forfan Frysztak
Dream Team Strzyżów 4:9 FC Ponalewce
Blue-Screen Team 4:12 JMG JakMyGrały
Profesorzy Futbolu 14:4 Gang Świeżaków
Modrzew Team 3:0 (walkower) GOSiR Frysztak
Acordi 3:8 Apteka Różana
Rośli Obrońcy 6:0 FMT Morgan
Skarbek Gogołów 5:8 Galaktyczni Wymiatacze
-----------------------
4. kolejka (15-16 grudnia):
FMT Morgan 3:8 Galaktyczni Wymiatacze
Apteka Różana 16:2 Modrzew Team
Skarbek Gogołów 7:7 Acordi
GOSiR Frysztak 3:10 Blue-Screen Team
Gang Świeżaków 3:17 FKS Frysztak
JMG JakMyGrały 7:3 Dream Team Strzyżów
Rośli Obrońcy 15:1 Forfan Frysztak
FC Ponalewce - Profesorzy Futbolu (30 grudnia, godz 16:00)
-----------------------
5. kolejka (22-23 grudnia):
FMT Morgan 5:3 Forfan Frysztak
FKS Frysztak 5:5 FC Ponalewce
Rośli Obrońcy 12:2 Gang Świeżaków
Blue-Screen Team 2:16 Apteka Różana
Dream Team Strzyżów 10:2 GOSiR Frysztak
Acordi 4:5 Galaktyczni Wymiatacze
Profesorzy Futbolu 6:3 JMG JakMyGrały
Modrzew Team 0:7 Skarbek Gogołów
-----------------------
6. kolejka:
Sobota (28 grudnia)
Acordi 6:5 Modrzew Team
JMG JakMyGrały 7:5 FKS Frysztak
FC Ponalewce 2:2 Rośli Obrońcy
Niedziela (30 grudnia):
17:00 Gang Świeżaków - FMT Morgan
18:00 Skarbek Gogołów - Blue-Screen Team
19:00 Forfan Frysztak - Galaktyczni Wymiatacze
20:00 Apteka Różana - Dream Team Strzyżów
GOSiR Frysztak - Profesorzy Futbolu (mecz przełożony)
-----------------------
7. kolejka:
Sobota (5 stycznia)
HALA FRYSZTAK:
17:00 Modrzew Team - Galaktyczni Wymiatacze
18:00 Dream Team Strzyżów - Skarbek Gogołów
19:00 Profesorzy Futbolu - Apteka Różana
20:00 Forfan Frysztak - Gang Świeżaków
HALA GOGOŁÓW:
17:00 FMT Morgan - FC Ponalewce
18:00 Blue-Screen Team - Acordi
19:00 Rośli Obrońcy - JMG JakMyGrały
20:00 FKS Frysztak - GOSiR Frysztak
-----------------------
8. kolejka:
Sobota (12 stycznia):
17:00 GOSiR Frysztak - Rośli Obrońcy
18:00 Modrzew Team - Blue-Screen Team
19:00 JMG JakMyGrały - FMT Morgan
20:00 Acordi - Dream Team Strzyżów
Niedziela (13 stycznia):
17:00 Apteka Różana - FKS Frysztak
18:00 FC Ponalewce - Forfan Frysztak
19:00 Skarbek Gogołów - Profesorzy Futbolu
20:00 Gang Świeżaków - Galaktyczni Wymiatacze
-----------------------
9. kolejka:
Sobota (19 stycznia):
17:00 Gang Świeżaków - FC Ponalewce
18:00 FMT Morgan - GOSiR Frysztak
19:00 Rośli Obrońcy - Apteka Różana
20:00 FKS Frysztak - Skarbek Gogołów
Niedziela (20 stycznia):
17:00 Forfan Frysztak - JMG JakMyGrały
18:00 Dream Team Strzyżów - Modrzew Team
19:00 Blue-Screen Team - Galaktyczni Wymiatacze
20:00 Profesorzy Futbolu - Acordi
-----------------------
10. kolejka:
Sobota (26 stycznia):
17:00 JMG JakMyGrały - Gang Świeżaków
18:00 GOSiR Frysztak - Forfan Frysztak
19:00 Blue-Screen Team - Dream Team Strzyżów
20:00 Modrzew Team - Profesorzy Futbolu
Niedziela (27 stycznia):
17:00 Apteka Różana - FMT Morgan
18:00 Skarbek Gogołów - Rośli Obrońcy
19:00 FC Ponalewce - Galaktyczni Wymiatacze
20:00 Acordi - FKS Frysztak
-----------------------
11. kolejka:
Sobota (2 lutego):
17:00 Rośli Obrońcy - Acordi
18:00 FMT Morgan - Skarbek Gogołów
19:00 Dream Team Strzyżów - Galaktyczni Wymiatacze
20:00 Forfan Frysztak - Apteka Różana
Niedziela (3 lutego):
17:00 FC Ponalewce - JMG JakMyGrały
18:00 Profesorzy Futbolu - Blue-Screen Team
19:00 Gang Świeżaków - GOSiR Frysztak
20:00 FKS Frysztak - Modrzew Team
-----------------------
12. kolejka:
Sobota (9 lutego):
17:00 Blue-Screen Team - FKS Frysztak
18:00 GOSiR Frysztak - FC Ponalewce
19:00 Skarbek Gogołów - Forfan Frysztak
20:00 JMG JakMyGrały - Galaktyczni Wymiatacze
Niedziela (10 lutego):
17:00 Acordi - FMT Morgan
18:00 Apteka Różana - Gang Świeżaków
19:00 Dream Team Strzyżów - Profesorzy Futbolu
20:00 Modrzew Team - Rośli Obrońcy
-----------------------
13. kolejka:
Sobota (16 lutego):
17:00 FMT Morgan - Modrzew Team
18:00 Profesorzy Futbolu - Galaktyczni Wymiatacze
19:00 Gang Świeżaków - Skarbek Gogołów
20:00 Rośli Obrońcy - Blue-Screen Team
Niedziela (17 lutego):
17:00 FKS Frysztak - Dream Team Strzyżów
18:00 Forfan Frysztak - Acordi
19:00 FC Ponalewce - Apteka Różana
20:00 JMG JakMyGrały - GOSiR Frysztak
-----------------------
14. kolejka:
Sobota (23 lutego):
17:00 Acordi - Gang Świeżaków
18:00 Profesorzy Futbolu - FKS Frysztak
19:00 Apteka Różana - JMG JakMyGrały
20:00 Skarbek Gogołów - FC Ponalewce
Niedziela (24 lutego):
17:00 GOSiR Frysztak - Galaktyczni Wymiatacze
18:00 Blue-Screen Team - FMT Morgan
19:00 Dream Team Strzyżów - Rośli Obrońcy
20:00 Modrzew Team - Forfan Frysztak
--------------------------
15. kolejka:
Sobota (2 marca):
17:00 FC Ponalewce - Acordi
18:00 GOSiR Frysztak - Apteka Różana
19:00 FMT Morgan - Dream Team Strzyżów
20:00 FKS Frysztak - Galaktyczni Wymiatacz
Niedziela (3 marca):
17:00 Rośli Obrońcy - Profesorzy Futbolu
18:00 JMG JakMyGrały - Skarbek Gogołów
19:00 Gang Świeżaków - Modrzew Team
20:00 Forfan Frysztak - Blue-Screen Team
Więcej na temat ligi na oficjalnej stronie www.liga.frysztak.pl - kliknij tu  

Zapraszamy
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM