Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

SZCZĘŚLIWEGO SPORTOWEGO 2019 ROKU - zapraszamy do korzystania z oferty GOSiR Frysztak


Startujemy .. Rok 2019 to przede wszystkim kontynuacja  działań z zakresu wychowania poprzez sport oraz realizacja programu aktywnego wypoczynku. Zaplanowaliśmy także zmiany w kalendarzu imprez. Zapewniamy, że pojawią się nowe inicjatywy oraz kolejne inwestycje. Będzie to kolejny  rok, w którym postawimy na współpracę, promocje lokalnych produktów i usług oraz gminną turystykę.
Życząc Państwu Szczęśliwego Nowego Roku chcemy zaprosić do korzystania z oferty 2019, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa. Nasz zakres działań obejmuje przede wszystkim organizację życia sportowego i nie tylko. Zapraszamy do korzystania z oferty szkoleniowo- wypoczynkowej i basenów kąpielowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy bazę noclegową oraz sale wielofunkcyjne. Zapewniamy, że od bieżącego roku imprezy sportowo-rekreacyjne będą miały jeszcze   lepszą oprawę, a uczestnicy komfort i satysfakcję udziału.
W naszym kalendarzu znajdą się między innymi: 
- Sportowy Bal Karnawałowy,
- Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Frysztak (Igrzyska Dzieci Szkół Podstawowych)
- Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Frysztak (Igrzyska Młodzieży Szkolnej).
- Otwarty Międzynarodowy Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Frysztak,
- VIII Ogólnopolski Spływ Kajakowy Szlakiem Rzeki Wisłok,
- VIII Turniej Wsi Piłki Nożnej na Trawie o Puchar Przechodni Wójta Gminy Frysztak,
- VIII Frysztacki Bieg Niepodległości,
- Kajakowy Weekend Dziecka
- Kajakowe Mikołajki
Będą także turnieje tenisowe, siatkarskie, koszykarskie i piłkarskie. Zaplanowaliśmy również imprezy o charakterze turystycznym oraz poprawę i rozbudowę szlaków rowerowych, pieszych i szlaku rzeki Wisłok.

Wzór medali dla dzieci i młodzieży  o Puchar Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy Frysztak

Wzór medali VIII Ogólnopolski Spływ Kajakowy 2019 
Uwaga :-) 
Przygotowujemy pierwszy półmaraton na trasie: Strzyżów - Wiśniowa - Frysztak 21 km. Do biegu chcemy włączyć jednostki gminne i powiatowe oraz organizacje pozarządowe. 
Organizując półmaraton stawiamy na współpracę:
CSTR Strzyżów, GOSIR Frysztak, Powiatowe Centrum Sportu i Turystyki w Wiśniowej, FMT "Morgan", Spółka "Dolina Wisłoka" Towarzystwo Sportowe Karpaty, Modern Forms Dobrzechów. 
Frysztacki Ośrodek Sportu planuje także remont korytarza na parterze części socjalno-sportowej, remont łazienki z wejściem od zewnątrz budynku dla osób korzystających z placu zabaw itp. W założeniach mamy także dokończenie ogrodzenie wzdłuż płyty boiska piłkarskiego. O pozostałych inwestycjach poinformujemy po zatwierdzeniu planu budżetu.
P.S.
W ciągu roku przewidujemy zorganizację co najmniej 100 imprez dla dzieci młodzieży i dorosłych.  Jeśli macie Państwo pomysły  na organizację życia sportowego w gminie Frysztak i powiecie strzyżowskim proszę o kontakt:  marek.armata@gosir.frysztak.pl tel. 503-300-552 


Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM