Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK - DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ


GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ NA TRAWIE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLAS IV i MŁODSI O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK ROZSTRZYGNIĘTY.

Od wielu lat Gminny Turniej Piłki Nożnej na Trawie dla Klas IV i Młodsi o Puchar Wójta Gminy Frysztak na stale był zapisany w kalendarzu imprez sportowo – rekreacyjnych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku, niestety przez ostatnie dwa lata nie mógł być realizowany ze względu na pandemię civid. 19 . Ale w dniu 12 maja 2022 r ponownie wróciliśmy do rozgrywek tego turnieju . Zgłosiło się 5 drużyn z 5 szkół podstawowych z terenu Gminy Frysztak. Na otwarcie turnieju przybyli Przewodniczący Rady Gminy Frysztak Jacek Król, Dyrektor GOSiR Frysztak Marek Armata, Koordynator Powiatowego Sportu Szkolnego Leszek Jędrysik


Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” , czas gry 2 x 6 minut . Było dużo grania i mnóstwo emocji , dzieci mogły odnowić stare znajomości i nawiązać nowe relacje z kolegami z innych szkół. Zawody odbywały się w sportowej atmosferze i duchu fair play, a wszyscy zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony , pokazali ,że serce do gry mają niemniejsze niż niejeden zawodowy piłkarz.

W y n i k i t u r n i e j u:
I miejsce: Szkoła Podstawowa Frysztak
II miejsce: Szkoła Podstawowa Lubla
III miejsce: SOSW Frysztak
IV miejsce: Szkoła Podstawowa Gogołów
V miejsce: Szkoła Podstawowa Stępina
Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Mikołaja Ziembę Szkoła Podstawowa we Frysztaku
Najlepszym bramkarzem turnieju został Kuba Semeniuk Szkoła Podstawowa w Gogołowie.
Na zakończenie turnieju odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród na której nagrody wręczał Wójt Gminy Frysztak Jan Ziarnik.
Drużyna zajmująca I miejsce otrzymała Puchar Wójta Gminy Frysztak i dyplom , pozostałe drużyny otrzymały okolicznościowe puchary i dyplomy. Okolicznościowe pucharki i dyplomy otrzymali również najlepszy zawodnik i bramkarz turnieju. Ostatnim punktem imprezy były wspólne lody dla wszystkich uczestników turnieju.Organizatorzy turnieju : Wójt Gminy Frysztak, GOSiR Frysztak, Szkoły Podstawowe biorące udział w turnieju, opiekunowie drużyn – Urszula Capiga, Piotr Górka, Marcin Pilut, Piotr Świerad, Mateusz Dyka, Leszek Jędrysik koordynator powiatowego sportu szkolnego. Koordynatorem całego turnieju z ramienia GOSiR Frysztak byli Bernadeta Ziarnik i Wojciech Arciszewski.Dziękujemy Dyrektorom szkół , opiekunom drużyn i zawodnikom biorącym udział w turnieju i zachęcamy wszystkich uczniów do regularnej aktywności ruchowej oraz do udziału w imprezach sportowo rekreacyjnych organizowanych przez GOSiR Frysztak.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM